Shkëlqen Rita (Foto)

E veçantë nga stili. Rita Ora nuk ndalet së habituri fotografët me stilin e saj në të veshur. Me një këmishë xhins teksa ekspozonte këmbët e saj të g

E veçantë nga stili. Rita Ora nuk ndalet së habituri fotografët me stilin e saj në të veshur.
Me një këmishë xhins teksa ekspozonte këmbët e saj të gjata, këngëtarja shfaqet fantastike.

Bukuroshja kosovare e kombinoi këmishën me një kapele bejsbolli dhe një palë syze. Veshja e saj përfudonte me një palë çizme të zeza me takë.

Shkelqen Rita 1

Shkelqen Rita 2

Shkelqen Rita 3

Shkelqen Rita 4

Shkelqen Rita 5

Shkelqen Rita 6

Shkelqen Rita 7

COMMENTS