Category: SHOWBIZ

1 2 3 305 10 / 3043 POSTS

Arrestohet T.I

Këngëtari T.I. është arrestuar ditën e mërkurë në lagjen ku banon. Sipas raportit të policisë T.I ishte i gatshëm që të përleshej me rojën e lagjes ...
Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje (Foto)

Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje (Foto)

Sot është një ditë gëzimi për moderatoren Marina Vjollca. Ajo feston ditëlindjen dhe ka marrë urimin e parë si të martuar nga bashkëshorti i saj re ...
Pas kaq kohësh larg muzikës, Poni me një super bashkëpunim! (Foto)

Pas kaq kohësh larg muzikës, Poni me një super bashkëpunim! (Foto)

Ka kohë që nuk ka sjell projekt të ri muzikor. Është kjo këngëtarja Labe, Poni e cila që nga bashkëpunimi me Altin Sulkun 'Kaçurrela', nuk është s ...
Adrola Dushi dhe Kida ‘kapen’ për këtë mashkull! (Foto)

Adrola Dushi dhe Kida ‘kapen’ për këtë mashkull! (Foto)

Këngëtarja simpatike Orhidea Latifi-Kida dhe Adrola Dushi, mbahen si dy femra mjaft të bukura në skenën e shoëbizit shqiptar. Por, ajo që i dallon ...
Alketa Vejsiu del sërish jashtë parashikimeve, pozon sexy nga vaska (Foto)

Alketa Vejsiu del sërish jashtë parashikimeve, pozon sexy nga vaska (Foto)

Kohët e fundit moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka preferuar të dalë paksa nga rutina e publikimeve të saj. Pasi ndau në rrjetet sociale disa fot ...
Maluma shfaqet në momente intime me të dashurën (Foto)

Maluma shfaqet në momente intime me të dashurën (Foto)

Është një nga këngëtarët më të famshëm të momentit dhe së fundmi ka prezantuar këngën e re në bashkëpunim me Rae Sremmurd dhe artistin nga Britania, B ...
Pas Era Istrefit Faton Shoshi me modelen nga Shqipëria? (Fto)

Pas Era Istrefit Faton Shoshi me modelen nga Shqipëria? (Fto)

Ish-menaxheri i këngëtares Era Istrefi, Faton Shoshi ka ngjallur reagime me një postim të fundit të hedhur në Instagram. Në foton e postuar të cil ...
Ju kujtohet Brenda e ‘Beverlly Hills’, asaj i është rikthyer kanceri (Foto)

Ju kujtohet Brenda e ‘Beverlly Hills’, asaj i është rikthyer kanceri (Foto)

Pasi kanë kaluar dy vjet që kur ka hequr njërin gji, Shannen Doherty do të duhet urgjentisht t’i nënshtrohet operacionit të ri. Aktorja amerikane ...
Geta Beqës sa nuk i këputet beli (Foto)

Geta Beqës sa nuk i këputet beli (Foto)

Ajo tashmë shfaqet me shumë mburrje në publik me linjat të cilat vërtetë të lënë pa frymë. Geta sigurisht duhet të jetë frymëzim për shumë femra, p ...
1 2 3 305 10 / 3043 POSTS