Së shpejti episodet e reja të serialit ‘Kafeneja Jonë’ (Foto)

'Kafeneja Jonë' ka filluar xhirimet e episodeve të reja të serialit. Tashmë është bërë e ditur se do të fillojë sezoni i ri i serialit kosovar, i c

‘Kafeneja Jonë’ ka filluar xhirimet e episodeve të reja të serialit.

Tashmë është bërë e ditur se do të fillojë sezoni i ri i serialit kosovar, i cili së shpejti do të mund të shihet edhe para ekraneve televizive duke mbërthyer para vetës mijëra shikues.

Në llogarinë zyrtare të Instagramit janë publikuar disa fotografi dhe video prej xhirimeve teksa shihen aktorët duke u konsultuar rreth tekstit.

Kujtojmë se episodet e reja janë rezultat i bashkëpunimit të dy kompanive Gjirafa Inc. dhe CMB, ndërsa transmetimi i 11 episodeve të tjera do të fillojë nga muaji shtator.

Kafeneja jone 1

Kafeneja jone 2

??Snap:kafenejajonecmb ?? @blerimshala

A video posted by @kafenejajoneofficial (@kafenejajoneofficial) on

COMMENTS