Ronaldo lyen thonjtë e gishtave të këmbëve (Foto)

Një nga personazhet më të shquar të futbollit, Cristiano Ronaldo është vënë në ndjekje nga paparacët dhe sjell lajmin: Ronaldo ngjyros thonjtë e këmb

Një nga personazhet më të shquar të futbollit, Cristiano Ronaldo është vënë në ndjekje nga paparacët dhe sjell lajmin: Ronaldo ngjyros thonjtë e këmbëve!

Shpesh herë është raportuar se superylli portugez ka disa tipare të femrave dhe këtë e dëshmoi me fotografitë e fundit.

Të paktën në këtë përfundim kanë dalë ata që kanë parë këto foto, ndonëse nisur nga ngjyra e zezë e thonjve, ka edhe nga ata që mendojnë se ky mund të jetë një problem i tij me thonjtë.

Kujtojmë se Ronaldo është duke pushuar në plazhet fantastike spanjolle të Ibizas, ndërsa për shkak të një dëmtimi, të pësuar në finalen e ‘Euro 2016’, nuk do të luajë kundër Sevilës për Superkupën e Evropës.

Ronaldo lyen thonjte  2

Ronaldo lyen thonjte 1

Ronaldo lyen thonjte 3

COMMENTS