Rita Ora seksi në ndejën e Lewis Hamiltonit (Foto)

Ata janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin derisa po bënin pushime së bashku në Mal të Zi javën e kaluar. Mirëpo këngëtarja e famshme botërore m

Ata janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin derisa po bënin pushime së bashku në Mal të Zi javën e kaluar.

Mirëpo këngëtarja e famshme botërore me prejardhje nga Kosova, Rita Ora duket se nuk është mjaftuar me kaq.

Rita është parë sërish në shoqëri të ngasësit të Formula 1, Lewis Hamilton, në ndejën e tij të fitores që është mbajtur të shtunën që shkoi.

Bukuroshja nga Kosova dukej tejet seksi në një fustan të lëkurës dhe pallto të zezë.

Rita Ora ne ndejen e Lewis Hamilton 1

Rita Ora ne ndejen e Lewis Hamilton

COMMENTS