Rita Ora ngre fustanin, por zbulon… (Foto)

Me sensualitetin dhe linjat trupore të saj, Rita Ora vazhdimisht ka pasur vëmendjen e mediave. Por kësaj radhe ka shkaktuar një 'stuhi' komentesh.

Me sensualitetin dhe linjat trupore të saj, Rita Ora vazhdimisht ka pasur vëmendjen e mediave. Por kësaj radhe ka shkaktuar një ‘stuhi’ komentesh.

Këngëtarja nga Prishtina ka publikuar një foto ku duket teksa ngre fustanin dhe tregon të brendshmet e saj.

‘Le të fillojmë’ është mbishkrimi i 25 vjeçares e cila ka ngjallur shumë reagime me këtë foto.

Zemra te zogu Rita Ora

COMMENTS