Pyetja interesante e Vesa Lumës për Big Bastën (Foto)

Këngëtarja Vesa Luma, para disa muajsh është bërë nënë e një engjëlli të vogël të quajtur Lian. Ajo së bashku me djalin kanë kaluar ditën e djeshme

Këngëtarja Vesa Luma, para disa muajsh është bërë nënë e një engjëlli të vogël të quajtur Lian.

Ajo së bashku me djalin kanë kaluar ditën e djeshme në bregdet por përveçse kësaj Vesa ka marrë shkas të postojë edhe një foto me një citim shumë domethënës.

Ajo i është drejtuar Big Bastës, bashkëshortit duke i thënë që ku kanë qenë më parë, pasi momentet që ajo kalon dhe ndjenjat që ka për engjëllin e vogël nuk kanë të krahasuar.

Postimi i Veses

COMMENTS