Pse Adele refuzon të këndojë në ‘Super Bowl’

Këngëtarja e çmimeve Grammy Award, Adele ka refuzuar ftesën për të performuar në vitin 2017 në Super Bowl. Këngëtarja britanike përgjatë koncertit të

Këngëtarja e çmimeve Grammy Award, Adele ka refuzuar ftesën për të performuar në vitin 2017 në Super Bowl. Këngëtarja britanike përgjatë koncertit të saj të fundit në Los Angeles është pyetur nëse do marrë pjesë në eventin në fjalë, por ajo është shprehur se muzika nuk ka lidhje me Super Bowl.

‘Fakti që nuk e lidh asgjë më muzikën nuk më bën që të marr pjesë, sepse nuk gjej veten në atë show. Jeni shumë të këndshëm që më ftuat, por përgjigjia ime është jo. Më falni, mbase herën tjetër’. Performues në Super Bowl vite më parë kanë qenë Beyonce, Madonna, Rolling Stones dhe Prince.

COMMENTS