Dhurata e Capital T ‘rrëzojnë’ reperin 2Ton (Video)

'Bongo' bashkëpunimi mes Capital T ft. Dhurata Dora ka shënuar sukses të madh kësaj radhe në Top 20 ZICO TV, pasiqë kryeson listën. Ajo është ngjitur

‘Bongo’ bashkëpunimi mes Capital T ft. Dhurata Dora ka shënuar sukses të madh kësaj radhe në Top 20 ZICO TV, pasiqë kryeson listën. Ajo është ngjitur plotë 16 pozita më lartë, duke i zënë vendin reperit 2Ton, i cili kësaj here është në pozitën e 6-të.

Pjesë e klasifikimit në këtë javë janë bërë Leonora Jakupi me këngën ‘Diamant’ dhe Mihrije Braha me ‘Sa vjet i kom’.

Renditja e plotë:

1. Capital T ft. Dhurata Dora – Bongo
2. 2po2 – A e din
3. Elvana Gjata – Njësoj
4. Baboo Darabuka ft.Big Mama & DJ Benity – Dheze dheze
5. Alban Skënderaj – Engjëll
6. 2Ton – Me mu
7. Neki Emra – Jeta jem
8. Mimoza Shkodra – Fllad veror
9. Lyrical Son – I re pishmon
10. Sinan Vllasaliu – Ok nasht
11. Getinjo ft. Kida – Ku je
12. Gjyste Vulaj – A po keni hot
13. Enca ft. Noizy – Bow down
14. Mozzik – Cocaina
15. Flori Mumajesi ft. Ledri Vula – Beautiful
16. Ghetto Geasy ft. Majk – Ajo
17. Mc Kresha & Lyrical Son ft. Keepman – Thirri krejt shoqet
18. Etnon ft. Dj. Dagz – Turn me on
19. Aida Doci ft. Gold Ag – Pe du
20. Lumi B – Aha aha

Ju mund të vazhdoni të votoni për të preferuarit tuaj në llogarinë e ZICO TV në facebook, dhe portalin www. zico.tv.

COMMENTS