Pushimet e para bashkë të Albanit, Miriamit e Amelias (Foto)

Më në fund erdhi koha e pushimeve edhe për çiftin simpatik Alban Skënderaj dhe Miriam Cani. Ata si duket po kalojnë kohë të bukura relaksi e qetësie.

Më në fund erdhi koha e pushimeve edhe për çiftin simpatik Alban Skënderaj dhe Miriam Cani. Ata si duket po kalojnë kohë të bukura relaksi e qetësie.

Këtë e dëshmon edhe fotoja më e fundit e publikuar nga Miriam Cani ku shfaqet së bashku me vajzën Ameli dhe bashkëshortin Albanin.

Ata duken më të lumtur se kurrë ndërkohë që këto janë pushimet e para me vogëlushen e tyre.

Miriam Cani e Alban Skenderaj

COMMENTS