Festë e madhe në familjen e Adelina Berishës!

Dafina motra e madhe e këngëtares Adelina Berisha, i ka dhënë fund beqarisë. Disa ditë pas festës së vajzave, në një ceremoni madhështore të zhvill

Dafina motra e madhe e këngëtares Adelina Berisha, i ka dhënë fund beqarisë.

Disa ditë pas festës së vajzave, në një ceremoni madhështore të zhvilluar në ambient të hapur, Dafina dhe Ornisi kanë kurorëzuar në ditën e djeshme dashurinë disa vjeçare me martesë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Adelina në një postim ku shihet i përqafuar çifti.

Urime martesa motra ime Dafina ?, të uroj gjithë lumturine e kësaj bote, të dua shumë motër ?
#congratulations Dafina&Ornis

Postimi i Adelina Berishes per motren

COMMENTS