Nusja i jep gji bebes gjatë ceremonisë martesore (Foto)

Është bërë virale. Bëhet fjalë për një foto në të cilën nusja shfaqet duke ushqyer me gji vajzën e saj nëntë muajshe gjatë dasmës së saj. Christina

Është bërë virale. Bëhet fjalë për një foto në të cilën nusja shfaqet duke ushqyer me gji vajzën e saj nëntë muajshe gjatë dasmës së saj.

Christina Torino Benton nga Montreal u martua me bashkëshortin e saj Danny Benton në 18 qershor, ndërsa i jepte gji fëmijës së saj Gemma në mes të ceremonisë.

‘Në kishë ishte temperatura 40 gradë, Gemma kishte vapë, nuk kishte fjetur dhe po grindej’ u shpreh 30 vjeçarja për Daily Mail.

Pasi postoi në Facebook foton ku shkruante, ‘Kur je duke u martuar dhe fëmijën tënd e merr uria’, Christina tha se reagimet ishin të ndryshme por kryesisht pozitive.

Nusja i jep gji 4

Nusja i jep gji 3

Nusja i jep gji 2

Nusja i jep gji 1

COMMENTS