Ja si duket Çiljeta pasi humbi ‘peshë’! (Foto)

U lirua nga 'pesha'. Këngëtarja Çiljeta Xhilaga tashmë e ka marrë veten ndërhyrjes kirurgjike për zvogëlimin e gjoksit. Gjatë periudhës para, gjatë

U lirua nga ‘pesha’. Këngëtarja Çiljeta Xhilaga tashmë e ka marrë veten ndërhyrjes kirurgjike për zvogëlimin e gjoksit.

Gjatë periudhës para, gjatë dhe pas operacionit, këngëtarja i ka mbajtur të informuar fansat e saj përmes postimeve në rrjetet sociale, mirëpo ajo nuk publikoi ndonjë imazh për dukjen e gjoksit pas ndërhyrjes.

Ndërsa tani ka ardhur me një fotografi ku tregon dukjen e re. Në fakt, ajo ka pozuar me mjekun italian, i cili e ka bërë operacionin.

‘Ia prisha mendjen doktorit e solla në Tiranë. Ja ku e keni’, ka shkruar Çili në përshkrimin e fotografisë.

Çiljeta 27 Qershor

COMMENTS