Category: FUN

1 2 3 52 10 / 518 POSTS
Ndodh edhe kjo, vrapojnë me rroba banjo në minus 24 gradë Celsius (Video)

Ndodh edhe kjo, vrapojnë me rroba banjo në minus 24 gradë Celsius (Video)

Fundi i muajit nëntor në gjithë botën nënkupton parapërgatitja për festat e fundvitit dhe qëndrimi në shtëpi gjatë ditëve të ftohta, por këto fakte ...
‘Zgjidhjet’ e dembelëve, për të shmangur lodhjen (Foto)

‘Zgjidhjet’ e dembelëve, për të shmangur lodhjen (Foto)

Të gjithë provojmë që punët e përditshme t’i kemi sa më të lehta, por disa shkojnë në ekstrem që fare të mos lodhen. Njerëz dembelë nga vende të ...
Kur fëmijët mbesin vetëm me babin në shtëpi (Foto)

Kur fëmijët mbesin vetëm me babin në shtëpi (Foto)

Nuk ka dyshim se nëna dhe babai kujdesen për fëmijët e tyre shumë ndryshe nga njëri-tjetri. Nëse nënat dinë se si të kujdesen instinktivisht pë ...

Përpjekjet qesharake të garuesve, gjatë ngjitjes në shkallët e rrëshqitshme (Video)

Tori ia ka dalë të jetë fituesi i një gare të çuditshme, që u zhvillua në një qendër tregtare në Japoni. Së bashku me pesë garues të tjerë, a ...
Kur i shikoni këto fotografi nuk do t’i besoni më rrjeteve sociale (Foto)

Kur i shikoni këto fotografi nuk do t’i besoni më rrjeteve sociale (Foto)

Ka shumë fotografi të përsosura që shfaqen çdo në mediat sociale që na bëjnë të ndihemi sikur të tjerët po jetojnë në përrallë. Por, si në çdo ...
Makina kalonte nëpër auto-larje, fëmija habitet me skenat që shihte (Video)

Makina kalonte nëpër auto-larje, fëmija habitet me skenat që shihte (Video)

Fëmija i paemëruar nga Shtetet e Bashkuara, ka shikuar me habi derisa makina në të cilën ndodhej, kalonte nëpër auto-larjen automatike. Pasi is ...
Mendoi se hyri në ashensor të zakonshëm, bëhet pjesë e një loje shumë ngazëlluese (Video)

Mendoi se hyri në ashensor të zakonshëm, bëhet pjesë e një loje shumë ngazëlluese (Video)

Është hedhur në internet një video e shkurtër, që është realizuar nga një kanal televiziv në Japoni, që tregon skenën e pa pritshme që ka përjetua ...

Rruga e rrëshqitshme ia pamundësonte shoferes hyrjen në veturë (Video)

Charoline Charter nga Kanadaja, është ndihmuar nga babai që të hynte në veturë, pasi rruga e rrëshqitshme nuk e lejonte të ecte si duhet. Deris ...
Imazhet më qesharake që i bëjnë dasmat e paharruara (Foto)

Imazhet më qesharake që i bëjnë dasmat e paharruara (Foto)

Disa fotografi nga dasmat. Është mjaft e vështirë për të marrë një foto të pazakontë të dasmës, ku shumica dërrmuese e tyre duken njësoj. Edh ...
1 2 3 52 10 / 518 POSTS