Motrat Vjollca ikin nga Top Channel për dashuri?

Sa në Prishtinë e sa në Tiranë. Ky është 'fati' që po i përcjellë motrat seksi Marina e Luana Vjollca. Arsyeja pse ato enden është se motrat e pan

Sa në Prishtinë e sa në Tiranë. Ky është ‘fati’ që po i përcjellë motrat seksi Marina e Luana Vjollca.

Arsyeja pse ato enden është se motrat e pandara – figura të ‘Top Channel’ po jetojnë histori të bukura dashurie. Marina Vjollca me reperin Getoar Selimi dhe Luana Vjollca me Krenar Çoçaj.

Por, duket se Prishtina po i tërheq më shumë pranë vetes, pasi po flitet se dy motrat po përgatisin terrenin për të nisur karrierë në televizionet e Kosovës, pasi situata nuk është në favorin e tyre në ‘Top Channel’.

Krejt kjo ka nisur nga Getoari, i cili i ka kërkuar Marinës të lë ‘Procesin Sportiv’ dhe të nisë një emision fëmijësh, ndërkohë që ende nuk dihet se çfarë do të bëjë Luana, pas lajmeve se do të mbyllet programi e ‘E Diell’, ku ajo drejtonte rubrikën ‘Pa limit’.

luana 2

luana 1

COMMENTS