Foto seksi të këngëtares Albërie Hadërgjonaj (Foto)

Shumë shpejt do ta shihni dhe do të bindeni vet. Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj do të ketë shumë paraqitje seksi në klipin e ri. Këtë na vërteton v

Shumë shpejt do ta shihni dhe do të bindeni vet. Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj do të ketë shumë paraqitje seksi në klipin e ri.

Këtë na vërteton vetë ajo nëpërmjet këtyre fotove që ka postuar në rrjetet sociale, gjatë xhirimeve.

Për imazhin e këngëtares është kujdesur, stilisti i njohur Joni Peçi.

Edhe këtë herë Albëria këngën ia ka besuar labelit ‘Threedot’s’ ndërsa videon do ta xhirojë me ‘Max Production’

Alberia 2

Alberia 3

COMMENTS