Kështu e imagjinon ‘Parajsën’ Dafina Zeqiri (Foto)

Ka pasur një verë mjaft të ngjeshur me koncerte dhe angazhime rreth projekteve muzikore. Por, së fundmi këngëtarja Dafina Zeqiri ka gjetur kohë për

Ka pasur një verë mjaft të ngjeshur me koncerte dhe angazhime rreth projekteve muzikore.

Por, së fundmi këngëtarja Dafina Zeqiri ka gjetur kohë për të shijuar një pushim në ishullin e Santorinit në Greqi, nga ku edhe poston foto.

Dafina shfaqet mjaft seksi dhe e tonifikuar me bikini, e ndërsa në mbishkrimin e fotos ka shkruar ‘Në parajsë’, duke treguar kështu ndjenjën e të qenurit në një nga ishujt më luksoz për pushime.

Dafina Zeqiri 1

Postimi i Dafines ne Santorini

COMMENTS