Ja si e vlerësojnë fansat e saj Leonora Jakupin (Video)

Vetëm një javë më herët është bërë pjesë e Top 20 në ZICO TV, dhe është ngjitur në maje të saj. Klasifikimin e këngëve më të mira shqiptare për kët

Vetëm një javë më herët është bërë pjesë e Top 20 në ZICO TV, dhe është ngjitur në maje të saj.

Klasifikimin e këngëve më të mira shqiptare për këtë javë e kryeson Leonora Jakupi me këngën e cila e rikthehu në skenë pas një pauze, ‘Diamant’.

Rënie ka pësuar Gjyste Vulaj me këngën ‘A po keni hot’ e cila është larguar nga Top 20 për shkak të votave të pakta që i ka mbledhur. Projekti më i ri i këngëtares Adelina Berisha me ‘T’kom ik’, është propozuar për këtë javë, ndërsa pret përkrahjen e votuesve në zico.tv

1. Leonora Jakupi – Diamant
2. 2Ton – Me mu
3. 2po2 – A e din
4. Baboo Darabuka ft.Big Mama & DJ Benity – Dheze dheze
5. Flori Mumajesi ft. Ledri Vula – Beautiful
6. Mimoza Shkodra – Fllad veror
7. Enca ft. Noizy – Bow down
8. Sinan Vllasaliu – Ok nasht
9. Lyrical Son – I re pishmon
10. Elvana Gjata – Njësoj
11. Capital T ft. Dhurata Dora – Bongo
12. Getinjo ft. Kida – Ku je
13. Mihrije Braha – Sa vjet i kom
14. Mozzik – Cocaina
15. Neki Emra – Jeta jem
16. Alban Skënderaj – Engjëll
17. Ghetto Geasy ft. Majk – Ajo
18. Etnon ft. Dj. Dagz – Turn me on
19. Mc Kresha & Lyrical Son ft. Keepman – Thirri krejt shoqet
20. Gjyste Vulaj – A po keni hot

COMMENTS