I padiskutueshëm suksesi i dyshes Flori & Ledri (Video)

Qe 2 javë që është bërë pjesë e Top 20, ndërsa kësaj here është pozicionuar në krye të top listës në ZICO TV. Bëhet fjalë për Flori Mumajesin dhe Ledr

Qe 2 javë që është bërë pjesë e Top 20, ndërsa kësaj here është pozicionuar në krye të top listës në ZICO TV. Bëhet fjalë për Flori Mumajesin dhe Ledri Vulën, të cilët ditë më parë kanë bashkuar forcat për projektin ‘Beautiful’ që po rezulton i suksesshëm.

Plotë 8 këngë të reja janë futur në garën e Top 20 duke u eliminuar 8 këngë të tjera.

In

Aida Doci ft. Gold Ag – Pe du
Alban Skënderaj – Engjëll
Etnon ft. Dj. Dagz – Turn me on
Getinjo ft. Kida – Ku je
Lyrical Son – I re pishmon
Mozzik – Cocaina
Neki Emra – Jeta jem
Sinan Vllasaliu – Ok nasht

Out

Adrian Gaxha ft. Lindon – Money
Ardian Bujupi & Dalool – Na jena njo
Besa ft. Flori – 1, 2, 3
Dafina Zeqiri ft. Kaos – Na
Kida – Ja kem nis
Nora Istrefi – Sa t’kom dasht
NRG Band & Dj. Aldo – Mos u nal
Tuna – Dy tima

Renditja zyrtare e këngëve nga votimi i javës së kaluar:

1. Flori Mumajesi ft. Ledri Vula – Beautiful
2. Mimoza Shkodra – Fllad veror
3. Baboo Darabuka ft.Big Mama & DJ Benity – Dheze dheze
4. 2Ton – M’u kujtove dje
5. NRG Band & Dj. Aldo – Mos u nal
6. Besa ft. Flori – 1, 2, 3
7. Ardian Bujupi & Dalool – Na jena njo
8. Lumi B – Aha aha
9. Gjyste Vulaj – A po keni hot
10. Elvana Gjata – Njësoj
11. Nora Istrefi – Sa t’kom dasht
12. 2po2 – A e din
13. Capital T ft. Dhurata Dora – Bongo
14. Mc Kresha & Lyrical Son ft. Keepman – Thirri krejt shoqet
15. Tuna – Dy tima
16. Kida – Ja kem nis
17. Ghetto Geasy ft. Majk – Ajo
18. Enca ft. Noizy – Bow down
19. Dafina Zeqiri ft. Kaos – Na
20. Adrian Gaxha ft. Lindon – Money

Ju mund të vazhdoni të votoni për të preferuarit tuaj në llogarinë e ZICO TV në facebook, dhe portalin www. zico.tv.

COMMENTS