Çfarë komente shkëmbejnë Dafina Zeqiri e Dua Lipa (Foto)

Të dyja janë të veçanta. Ato kërkojnë famën dhe suksesin edhe jashtë kufinjve shqiptarë. Po flasim për dy emra të njohur të muzikës, Dua Lipa dhe Daf

Të dyja janë të veçanta. Ato kërkojnë famën dhe suksesin edhe jashtë kufinjve shqiptarë.
Po flasim për dy emra të njohur të muzikës, Dua Lipa dhe Dafina Zeqiri.

Edhe pse shumë do të prisnin të kishte rivalitet mes vajzave, ato të dyja ruajnë një marrëdhënie dashamirëse ndaj njëra-tjetrës.

Këtë e vërteton edhe biseda e fundit e bërë mes dy artisteve. Teksa Dafina e uron kolegen për faktin se ishte e ftuar në emisionin e Jimmy Fallon por edhe për sukseset e bujshme që ka, Dua ia kthen duke e falënderuar sinqerisht.

Postimi i Dafines te Dua

Postimi i Duas per Dafin

COMMENTS