Pushimet e Alban Mehmetit! (Foto)

Pushimet verore për këtë vit i ka nisur edhe këngëtari i njohur i zhanrit pop-folk Alban Mehmeti, ndërsa ka zgjedhur një destinacion mjaft të pëlqyer

Pushimet verore për këtë vit i ka nisur edhe këngëtari i njohur i zhanrit pop-folk Alban Mehmeti, ndërsa ka zgjedhur një destinacion mjaft të pëlqyer për shqiptarët.

Ai bashkë me gruan Fjollën dhe me djalin e tij ndodhen në Mal të Zi dhe duket se po kalojnë momente të bukura bashkë.

Për më tepër shikoni fotot e familjes Mehmeti.

Alban Mehmeti 2_00000

Alban Mehmeti 1_00000

COMMENTS