Ku po i kalon pushimet Besart Halimi (Foto)

Këngëtari Besart Halimi ditë më parë i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me Ilirjana Podrimaj në një ceremoni në një nga hotelet në Prishtinë.

Këngëtari Besart Halimi ditë më parë i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me Ilirjana Podrimaj në një ceremoni në një nga hotelet në Prishtinë.

Por çifti Besarti & Jana janë larguar pak nga ‘hallet’ e jetës për t’i shijuar pushimet. Ka disa ditë që ata gjenden në Antalia të Turqisë dhe po kënaqen bashkë me bukuritë mahnitëse të bregdetit turk.

Këtë e kanë bërë të ditur përmes fotografive të postuara në rrjete sociale.

besarti me nuse 2

besarti me nuse 1

COMMENTS