E keni harruar Mimoza Mustafën? Ja si duket ajo sot (Foto)

Dikur ishte në mesin e këngëtarëve të njohura të estradës tonë. Mimoza Mustafa ka kohë që është larguar nga jeta publike, duke mos sjell asnjë proj

Dikur ishte në mesin e këngëtarëve të njohura të estradës tonë.

Mimoza Mustafa ka kohë që është larguar nga jeta publike, duke mos sjell asnjë projekt të ri tash e disa vite.
Por, siç mëson portali zico.tv, Mimoza është në përgatitje e sipër të një kënge të cilën do ta sjellë edhe me videoklip, duke u rikthyer fuqishëm në skenë.

Edhe pse rrallë, Mimoza Mustafa publikon ndonjëherë fotografi në rrjetet sociale, siç është edhe kjo e postuar para disa ore.

Ajo shihet në fotografinë e fundit plotë freski ndërsa shihet se nuk ka ndryshuar asgjë në pamjen fizike të saj, Mimoza vazhdon të jetë e njëjta.

Mimoza vazhdon të jetojë me bashkëshortin Shkumbin Kryeziun dhe fëmijët e saj.

Mimoza Mustafa

COMMENTS