E njihni këtë fëmijë? Artisti sot ka ditëlindjen

Genc Prelvukaj sot feston ditëlindjen e 35-të. Lideri i grupit Etnon në këtë ditë të veçantë për të ka marrë urime nga familjarët, miqtë dhe fansat

Genc Prelvukaj sot feston ditëlindjen e 35-të.

Lideri i grupit Etnon në këtë ditë të veçantë për të ka marrë urime nga familjarët, miqtë dhe fansat e tij të shumtë, përcjellë zico.tv

‘Falemnderit për çdo urim e fjalë t’mirë. Kanë ardhë shumë mesazhe e vazhdojnë t’vijnë, secili ma i mirë se tjetri. Kisha dashtë me pasë kohë me ua kthy secilit veç e veç por janë shumë. Është i madh respekti, mbështetja e dashunia që ju ma dhuroni çdo ditë. Unë e vlerësoj. Falemnderit edhe njiherë’ është shprehur Genci, duke falënderuar të gjithë dashamirët për urimet e bëra.

Genci ka vite që është pjesë e industrisë muzikore duke sjell shumë këngë të shëndrruara në hite.

Genc Prelvukaj foto

COMMENTS