Pushimet e para të Erës me të dashurin (Foto)

Së fundmi është bërë publike lidhja e këngëtares Era Istrefi me menaxherin e saj Faton Shoshi. Ky i fundit e shoqëron Erën kudo që ajo ka aktivitete d

Së fundmi është bërë publike lidhja e këngëtares Era Istrefi me menaxherin e saj Faton Shoshi. Ky i fundit e shoqëron Erën kudo që ajo ka aktivitete dhe udhëtojnë shpesh bashkë.

Por, kësaj radhe ata dy janë parë në plazhin e Dhërmiut në Shqipëri, ku po kalojnë momente të këndshme të pushimeve së bashku.

Një nga detajet që ka rënë në sy, ishte edhe vetura superluksoze e çiftit ‘Rolls-Royce’.

Era 2

Era 3

Era 4

Kerri i Eres

COMMENTS