Britney Spears me trup seksi (Foto)

Sa herë që ajo publikon foto në rrjete sociale, trupi i saj paraqitet në formë të shkëlqyer fizike. Këngëtarja Britney Spears, 34 vjeçare ka punuar

Sa herë që ajo publikon foto në rrjete sociale, trupi i saj paraqitet në formë të shkëlqyer fizike.

Këngëtarja Britney Spears, 34 vjeçare ka punuar së tepërmi në palestër kohët e fundit dhe rezultatet kanë qenë më të vërtetë mbresëlënëse, kjo u duk mjaft mirë edhe në koncertin e saj të fundit, për të cilin u tha se këngëtarja ishte kthyer në ditët e saj më të mira.

Një ditë më parë, nëna e dy fëmijëve, ka postuar në Instagram një foto nga palestra teksa është duke kryer një ushtrim në pasqyrë relativisht jo të lehtë.

Britney 1

Britney

COMMENTS