Bleona Qereti ‘viktimë e kopjimit’ nga Beyonce (Foto)

Një fustan i kuq me shkëlqim nga Tom Ford, i ka bashkuar Beyoncen dhe Bleonën. Kjo e fundit ka postuar në Instagram një fotografi për të dëshmuar s

Një fustan i kuq me shkëlqim nga Tom Ford, i ka bashkuar Beyoncen dhe Bleonën.

Kjo e fundit ka postuar në Instagram një fotografi për të dëshmuar se kësaj radhe është Beyonce ajo që e ka kopjuar këngëtaren shqiptare.

Bleona Qereti njihet për veshjet e saj të shtrenjta që kapin shifra marramendëse dhe të stiluar prej dizajnerëve të njohur botërorë.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja, të cilat do t’i publikojë gjatë muajve të ardhshëm.

Postimi i Bleones

COMMENTS