Beyonce lanson projektin ‘Sorry’ (Video)

Beyonce ka publikuar mbrëmë videoklipin e ri, ‘Sorry’, i cili vjen tërësisht bardh e zi. Kënga e e cila është lansuar pak orë më parë, është pjesë e albumit të fundit ‘Lemonade’. Në klip, merr pjesë dhe tenistja e njohur Serena Williams.

Beyonce ka publikuar mbrëmë videoklipin e ri, ‘Sorry’, i cili vjen tërësisht bardh e zi.

Kënga e e cila është lansuar pak orë më parë, është pjesë e albumit të fundit ‘Lemonade’.
Në klip, merr pjesë dhe tenistja e njohur Serena Williams.

COMMENTS