Kënga e re e Morenës – Kapni detajet (Foto)

Së fundmi është parë në studion e producentit Chipsi, ku po e punon këngën e re. Flasim për modelen dhe këngëtaren, Morena Taraku, e cila është shfaqu

Së fundmi është parë në studion e producentit Chipsi, ku po e punon këngën e re. Flasim për modelen dhe këngëtaren, Morena Taraku, e cila është shfaqur mjaft e angazhuar në punë kohëve të fundit.

Sipas burimeve të sigurta, ajo te Chipsi tashmë e ka përfunduar këngën, teksa ai është një prej shumë producentëve me të cilin ka provuar që të realizojë hit Morena.

‘Ajo duket tejet e stresuar për projektin sepse pak ndjen se është vonuar. Megjithatë, beson se do t’ia dalë në kohë për lansim. Projekti është bashkëpunim me reperin Xhero’, u shpreh një burim pranë këngëtares.

Morena së fundmi u spekulua për një lidhje me një person misterioz të të cilit buqetat me lule ajo i ka publikuar në Instagram.

Morena Taraku dhe Chpisi

COMMENTS