Vlon Marina Vjollca: Nuk jam plastikë! (Foto)

Kësaj here 'vloi' prezantuesja seksi Marina Vjollca. Ajo nuk i bëri më ballë 'akuzave' për fryrje buzësh apo operacione plastike dhe ka vendosur të vë

Kësaj here ‘vloi’ prezantuesja seksi Marina Vjollca. Ajo nuk i bëri më ballë ‘akuzave’ për fryrje buzësh apo operacione plastike dhe ka vendosur të vërtetojë të kundërtën.

Ajo ka postuar foto në Instagram që u përkasin fillimeve në ekran kur ishte rreth të 15-ave, duke pohuar se ka qenë në proces formimi dhe gjithë ndryshimet në imazh, janë thjesht si rezultat i rritjes së moshës.

‘Viti 2007, pak muaj pa bërë 17 vjeç’.
S’kisha komentuar ndonjëherë lajmet për ‘ndërhyrje kirurgjikale’, po mendoj se u teprua me akuza të paqena…
Jam bërë pjesë e televizionit në moshën 15 vjeçare e normale që kam qenë në proces formimi dhe mënyra e të bërit make up është shumë ndryshe nga përpara. Flm për ‘skeptikët’, shkruan Marina.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i ndjekësve ne faqen e saj, që me ironi apo drejtpërdrejtë e kundërshtojnë hapur se po gënjen.

‘Amon mi se dhe ne 15 vjeçe jemi dhe tashi jom 22 si Ka mundsi qe nuk u zvoglu hunda nuk mu ngriten mollëzat apo fry buza, kuku maj marina’

Postimi i Marines

Postimi i Marines 1

COMMENTS