Vin Diesel arrinë shifrën e 100 milionë ndjekësve në Facebook

Aktori i njohur Vin Diesel është bërë aktori i parë hollivudian që ka arritur shifrën e 100 milionë ndjekësve në Facebook. Ylli i 'Fast & Furious'

Aktori i njohur Vin Diesel është bërë aktori i parë hollivudian që ka arritur shifrën e 100 milionë ndjekësve në Facebook.

Ylli i ‘Fast & Furious’ iu bashkua këngëtares Shakira dhe futbollistit Cristiano Ronaldo duke arritur këtë shifër magjike.

Ai u urua dhe nga themeluesi i rrjetit social, Mark Zuckerberg.

Postimi më i famshëm i aktorit të njohur ishte rrëfimi i tij për vdekjen e kolegut të tij, Paul Walker.

COMMENTS