Videoklipi i ‘Euro 2016’ për Shqipërinë ndër më të klikuarat (Video)

Kënga e këtij Evopiani vjen me videoklipe për të gjitha kombëtaret pjesëmarrëse. Kjo mënyrë është e mirë menduar që kënga të shpërndahet sa më shum

Kënga e këtij Evopiani vjen me videoklipe për të gjitha kombëtaret pjesëmarrëse.

Kjo mënyrë është e mirë menduar që kënga të shpërndahet sa më shumë dhe mesa duket qëllimi siç duket është arritur.

Tani në kanalin zyrtar të artistit janë publikuar të gjitha videot për kombëtaret përkatëse.

Përveç videos për kombëtaren e Polonisë, e cila ka arritur të kalojë numrin e 1 milionë shikimeve për vetëm një ditë, ajo e kombëtares tonë është gjithashtu gati të kalojë këtë shifër, ndërsa këto janë dy nga videot më të shikuara, duke lënë shumë prapa të gjitha videot tjera.

COMMENTS