Marrja e Ronela Hajatit (Foto)

Ronela Hajati pritet të publikojë sot këngën e saj më të fundit të titulluar 'Marre'. Këngëtarja ka bërë me dije se të gjithë fansat e saj mund ta

Ronela Hajati pritet të publikojë sot këngën e saj më të fundit të titulluar ‘Marre’.

Këngëtarja ka bërë me dije se të gjithë fansat e saj mund ta shohin videoklipin e ‘Marre’ në orën 18:00 në Youtube.
Ashtu siç lajmëron Ronela, klipi do të jetë gazmor e do të na bëjë të qeshim shumë.

‘Nesër(tomorroë) 24th of June – 18:00 in my channel on YouTube kënga dhe video më e re dhe jo e vetmja për këtë verë! ‘MARRE’ #marre. P.s – do qeshni shumë! Check my neë video tomorroë at 18:00′ – shkruan ajo.

Ronela fotooo

Ronela foto

Ronela Foto 1

COMMENTS