Victoria Beckham heq ‘zinë’ (Foto)

Në shumicën e paraqitjeve publike, Victoria Beckham njihet për garderobën e saj me ngjyrë të zezë. Por, si duket është stina ajo që e bëri të vendosë

Në shumicën e paraqitjeve publike, Victoria Beckham njihet për garderobën e saj me ngjyrë të zezë.
Por, si duket është stina ajo që e bëri të vendosë të ndryshojë pak ‘look’ duke veshur ngjyra të ndezura.

Stilistja 42 vjeçare shkëlqeu teksa mbante veshur një triko të kuqe dhe një palë pantallona ngjyrë bojëqielli, duke iu përshtatur kështu dhe stinës.

Victoria 4

Victoria 3

Victoria 2

Victoria 1

COMMENTS