Veturat luksoze të këngëtarit Ledri Vula dhe prindërve të tij (Foto)

Reperi i njohur Ledri Vula dhe prindërit e tij, kanë një jetë të mirë dhe duket se shumë luksoze, kjo shihet edhe nga makinat që posedojnë qe të tre.

Reperi i njohur Ledri Vula dhe prindërit e tij, kanë një jetë të mirë dhe duket se shumë luksoze, kjo shihet edhe nga makinat që posedojnë qe të tre.

Nga ajo se çfarë publikojnë si familje, shihet se luksi i tyre nuk ka limite.

Gjatë dimrit kanë kaluar pushimet në vendet më të shtrenjta të botës, gjë qe u pa në shumë fotografi që publikuan, kurse tani, Ledri tregon ende më shumë!

Tri makina super luksoze, thuajse të njëjta nga marka, vetëm ngjyra ju ndryshon, në mesin e tyre kanë parkuar edhe një makinë të vogël për të cilën nuk dihet se e kujt mund të jetë?!

Më poshtë ju sjellim një fotografi të publikuar nga Ledri në InstaStory:

‘GazetaBlic’

COMMENTS