A është kjo videoja më seksi e Marina Vjollcës? (Video)

Ajo është një ndër femrat më seksi dhe për këtë është e vetëdijshme. Nuk ka dyshim se Marina Vjollca është një nga femrat më të bukura shqiptare dh

Ajo është një ndër femrat më seksi dhe për këtë është e vetëdijshme.

Nuk ka dyshim se Marina Vjollca është një nga femrat më të bukura shqiptare dhe këtë e ka vërtetuar sërish me anë të një videoje shumë sensuale të publikuar.

‘Kur vjen vera’, ka shkruar Marina teksa ka publikuar këtë video, ndërsa ka nxjerrë në pah format e saj trupore me të cilat pa frikë i ka ‘çmendur’ të gjithë.

Ndryshe, Marina po vazhdon të përjetoj momente të lumtura në jetën private në krah të reoperit shqiptar Getoar Selimit, i njohur më mirë si Geti.

Kur vjen vera???

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

COMMENTS