Taylor Swift me Tom Middelton, në destinacion të paditur

Ish i dashuri i saj, Calvin Harris, u shpreh se ndjehej i tradhëtuar që Taylor Swift e harroi aq shpejt, dhe gjeti dikë tjetër vetëm dy javë pasi ata

Ish i dashuri i saj, Calvin Harris, u shpreh se ndjehej i tradhëtuar që Taylor Swift e harroi aq shpejt, dhe gjeti dikë tjetër vetëm dy javë pasi ata u ndanë.

1 Taylor Swift

Por, padyshim që kjo nuk e ka ndaluar këngëtaren të shijojë disa kohë vetëm me Tom Hiddleston. Çifti është ‘arratisur’ me avion në një destinacion të paditur pasditen e së enjtes.

Taylor 5

Taylor 6

Fotot janë realizuar vetëm disa orë pasi dyshja u pa duke u puthur në një plazhe të ishullit Rhonde.

Taylor 2

Taylor 3

Taylor 4

COMMENTS