Sot, ditë e veçantë për aktoren Teuta Krasniqi (Foto)

Njëra ndër aktoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar Teuta Krasniqi sot ka ditëlindjen. Aktorja e cila në shumë raste është përfolur më shumë për

Njëra ndër aktoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar Teuta Krasniqi sot ka ditëlindjen.

Aktorja e cila në shumë raste është përfolur më shumë për jetën e saj private se për atë profesionale, mbushë sot 34 vjet.

Pos urimeve të shumta të miqve, ka marrë edhe dhuratë dhe urim tejet të këndshme nga më të dashurit e saj.
Ndryshe Teuta është në pritje të fëmijës së dytë, dhe duke shijuar martesën me trajnerin e fitnesit Adonis Morina.

Postimi i Teutes

COMMENTS