Sonte shihet çfarë ka bërë Nora Istrefi (Foto)

Pas suksesit të këngës 'Sa t'kom dasht', këngëtarja Nora istrefi do të publikojë sonte këngën e saj më të re 'Majëm'. Kënga është punuar nga Cricke

Pas suksesit të këngës ‘Sa t’kom dasht’, këngëtarja Nora istrefi do të publikojë sonte këngën e saj më të re ‘Majëm’.

Kënga është punuar nga Cricket, e ndërsa tekstin e kanë shkruar 3 persona; Era Istrefi, Yll Limani dhe Fatmir Muja.

Kënga do të lansohet sonte në ora 19:00, premierë, kurse lajmërimin për këtë e ka bërë vet Nora në Instagram.

Postimi i Nores per Majem

COMMENTS