Shkëlqimi i këngëtares Morena Taraku (Foto)

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku që njihet për elegancën e saj, do t'i japë edhe më shumë shkëlqim mbrëmjes gala të ndarjes së çmimeve për muzikë

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku që njihet për elegancën e saj, do t’i japë edhe më shumë shkëlqim mbrëmjes gala të ndarjes së çmimeve për muzikë ‘Zhurma Video Music Awards 12’.

Konfirmimin për pjesëmarrjen e artistes në ZhurmaVMA12 e ka bërë vet drejtoresha artistike e këtij eventi, Edona Memini, e cila ka postuar një foto në Facebook.

‘#ZhurmaVMA12 ?? @morenataraku see u soon!’, ka shkruar Edona.

Morena Taraku

Nuk dihet ende nëse Morena do të performojë apo di të ndajë ndonjë çmim, por gjithçka do të qartësohet në mbrëmjen e 15 Shtatorit.

Ndryshe, Morena Taraku nuk ka shumë kohë që ka hyrë në skenën muzikore, por që ka arritur të krijojë këngë, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku shqiptar.

COMMENTS