Set fotografish ‘zjarr’ nga Nicki Minaj (Foto)

Format e saj bombastike i ka shfaqur edhe këngëtarja Nicki Minaj, nëpërmjet një seti fotografik të publikuar në Instagram. 33 vjeçarja kishte veshu

Format e saj bombastike i ka shfaqur edhe këngëtarja Nicki Minaj, nëpërmjet një seti fotografik të publikuar në Instagram.

33 vjeçarja kishte veshur një kostum të ngushtë dhe të zi që tregonte shumë, të kombinuar me një palë çizme-rrjetë.
Në imazhet tjera, ajo e ndërroi kostumin e zi me një tjetër ngjyrë rozë, po aq provokues sa i pari.

Nicki Minaj 1

Nicki Minaj 2

Nicki Minaj 3

Nicki Minaj 4

Nicki Minaj 5

Nicki Minaj Ballina

COMMENTS