Sa kushton vetura luksoze e Ardian Bujupit (Foto)

Ardian Bujupi dhe Dj Dalool po shijojnë suksesin e këngës së tyre të publikuar ditë më parë të titulluar 'Na jena njo'. Ndërkohë, Ardiani ndodhet në K

Ardian Bujupi dhe Dj Dalool po shijojnë suksesin e këngës së tyre të publikuar ditë më parë të titulluar ‘Na jena njo’. Ndërkohë, Ardiani ndodhet në Kosovë për pushime, ndërsa shihet pranë një makine tejet luksoze.

Kjo veturë e markës Audi r8, ka vlerën e 140 mijë franga apo 128 mijë euro.
Këngëtari i shumëkërkuar pos pushimeve është shumë i angazhuar edhe me mbrëmje muzikore nëpër Kosovë.

COMMENTS