Rrëzohen mbajtëset, persona të lënduar nga koncerti i Snoop Dog dhe Wiz Khalifa (Video)

Koncerti i tyre nuk shkoi ashtu siç duhet. Në koncertin e reperëve Snoop Dog dhe Wiz Khalifa të premten mbrëma në New Jersey pati edhe të lënduar.

Koncerti i tyre nuk shkoi ashtu siç duhet. Në koncertin e reperëve Snoop Dog dhe Wiz Khalifa të premten mbrëma në New Jersey pati edhe të lënduar.

Një prej kangjellave të sallës është shkëputur dhe dhjetëra njerëz kanë rënë duke lënë me plagë mbi 40 prej tyre. Ata janë dërguar menëjeherë në spital.

Reperët ishin ngjitur në skenë për herë të dytë dhe po këndonin këngën ‘StandUp’ kur kangjella u shkëput duke shkaktuar rënien e dhjetëra njerëzve.

Shikoni videon që tregon si ndodhi incidenti:

COMMENTS