Rikthehet Stresi me këngë të re (Video)

Reperi problematik shqiptar, Stresi, duket se e ka gati këngën e tij më të re. Ai ka postuar një video në Instagram, direkt nga regjistrimi i këngës.

Reperi problematik shqiptar, Stresi, duket se e ka gati këngën e tij më të re. Ai ka postuar një video në Instagram, direkt nga regjistrimi i këngës.

Reperi ka lajmëruar dhe më parë në rrjetet sociale që do të rikthehej së shpejti dhe mesa duket e paska pasur fjalën për rikthimin në muzikë.

‘Mahet n’men’ mendohet të jetë titulli i këngës së re që do të rikthejë Stresin pas një mungese të gjatë në skenën muzikore. Entuziazmi i fansave të tij është i madh dhe në komente shkruajnë që mezi presin ta dëgjojnë këngën e re.

Wazzzzz up Boy's #Mahet#N'men#bb4life??????#shihemiseshpejti @nurteel in da beat #Masiv#production

A video posted by Arkimed Lushaj (Stresinjo) (@stresi) on

COMMENTS