Reperi i famshëm kur ka qenë fëmijë (Foto)

Reperi i njohur Mc Kresha ka postuar një fotografi të moçme në Instagram, ndërsa ka shprehur nostalgji për kohën. Kreshnik Fazliu ka ndarë një foto

Reperi i njohur Mc Kresha ka postuar një fotografi të moçme në Instagram, ndërsa ka shprehur nostalgji për kohën.

Kreshnik Fazliu ka ndarë një fotografi interesante me ndjekësit, kur ka qënë fëmijë ndërsa ka pozuar së bashku me xhaxhain e tij Salih Fazliu.

‘Nji kujtim nga fëmijria une dhe axhi Salih… koha fluturon’, është përshkrimi i fotografisë i këngëtarit të shumë hiteve.

MC Kresha foto

MC Kresha Fotoooo

COMMENTS