Era Istrefi sot ka ditëlindjen (Foto)

Këngëtarja prishtinase e hitit ndërkombëtar 'Bonbon' Era Istrefi sot ka një ditë të veçantë. Këngëtarja që po shënon hapa të suksesshëm në karrierë

Këngëtarja prishtinase e hitit ndërkombëtar ‘Bonbon’ Era Istrefi sot ka një ditë të veçantë.

Këngëtarja që po shënon hapa të suksesshëm në karrierën ndërkombëtare, ka lënë anash angazhimet e saj në punë për të festuar 22 vjetorin pranë familjes dhe njerëzve të saj të afërt.

Tashmë ka marrë edhe urimet e para prej miqve dhe fansave anembanë botës.

Ditelindja e Eres

COMMENTS