Pushimet verore të Ermal Fejzullahut në rivierën turke (Foto & Video)

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka gjetur pak kohë edhe për pushime. Ai bashkë me gruan e tij Arianën dhe tre fëmijët e tyre, pushimet verore po i kaloj

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka gjetur pak kohë edhe për pushime.

Ai bashkë me gruan e tij Arianën dhe tre fëmijët e tyre, pushimet verore po i kalojnë në Turqi. Këtë e ka bërë të ditur Ermali duke postuar edhe video në Instagram.

Familja Fejzullahu duket shumë e lumtur në këtë foto që kanë postuar në rrjetet sociale.

Ariana

COMMENTS