Pushime para martesës, Princ Leka dhe Elia Zaharia duken të lumtur (Foto)

Pritet të jetë dasma e vitit. Princ Leka dhe artistja e njohur Elia Zaharia do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë me 8 Tetor 2016. E përder

Pritet të jetë dasma e vitit. Princ Leka dhe artistja e njohur Elia Zaharia do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë me 8 Tetor 2016.

E përderisa detajet për ceremoninë martesore po bëhen gati, Princi dhe Elia kanë vendosur që t’i japin vetes disa ditë pushim.

Ata kanë publikuar disa fotografi në rrjetet e tyre sociale, ku duken më të lumtur se kurrë pranë njëri-tjetrit.

Elia ka qenë ajo që ka postuar një foto në Instagram ku shihet bashkë me princin duke kaluar çaste të këndshme në plazh.

Elia Zaharia dhe Princ Leka

COMMENTS