Kim me tanga merr rreze më shumë (Fotot)

Ka disa ditë që mburret me trupin e saj dhe Kim Kardashian po vazhdon ta bëjë këtë gjë në Puna Mita të Meksikës, aty ku po kalon disa ditë pushimi.

Ka disa ditë që mburret me trupin e saj dhe Kim Kardashian po vazhdon ta bëjë këtë gjë në Puna Mita të Meksikës, aty ku po kalon disa ditë pushimi.

35 vjeçarja u pa duke realizuar disa sete fotografike shumë të ‘nxehta’, në të cilat Kimi ekspozoi gjoksin me një bluzë të zezë komplet transparente .

Jo vetëm kaq, ajo u pa edhe me një bluzë të bardhë të grisur, të përshtatur si pjesa e sipërme e një bikini. Ndërsa për pjesën e poshtme kishte zgjedhur një palë tanga të zeza.

Kim me tanga 1

Kim me tanga 2

Kim me tanga 3

Kim me tanga 4

Kim me tanga 5

COMMENTS