Përfundojnë xhirimet e ‘Fifty Shades Darker’

Producentët kanë bërë të pamundurën që të mos publikohet asnjë detaj nga xhirimet e pjesës së dytë të 'Fifty Shades' duke bërë një përjashtim vetëm në

Producentët kanë bërë të pamundurën që të mos publikohet asnjë detaj nga xhirimet e pjesës së dytë të ‘Fifty Shades’ duke bërë një përjashtim vetëm në ditën e fundit të tyre.

Dakota Johnson dhe Jamie Dornan ndanë një puthje pasionante në ‘Qytetin e Dashurisë’, Paris.

26 vjeçarja dhe 34 vjeçari janë sërish protagonistë në filmin e titulluar ‘Fifty Shades Darker’. Dakota luan rolin e Anastasia Steele, ndërsa Jamie atë të miliarderit të suksesshëm, Christian Grey.

Filmi do të ketë premierën më 9 shkurt të vitit të ardhshëm në Rusi dhe premton të jetë po aq ‘i nxehtë’ sa paraardhësi i tij.

Fifty 1

Fifty 2

Fifty 3

COMMENTS